Недавнее содержимое от Ternopil

  1. T

    Сергій Лис якщо людина не знає російської мови то що їй не грати на проекті? тим більше коли я...

    Сергій Лис якщо людина не знає російської мови то що їй не грати на проекті? тим більше коли я писав скаргу на форумі Радмір КРМП в мене завжди приймали скарги на Українській мові це ж тоже радмір тут тоже мають прийматися скарги на Українській мові.
  2. T

    скарга на незнакомца 1M2G

    я хотів влаштуватися в корпорацію і говорив на укр мові і казав що я не вмію розмовляти на російській мові тільки розумію і потім він почав оск нації в мою сторону.
  3. T

    Скарга на гравця незнакомця 2ULM

    я собі нормально їхав до магазину одягу і це не дорозуміння взяло просто так і почало стріляти і вбило
  4. T

    вбивство просто так

    я собі нормально їхав до магазину одягу і це не дорозуміння взяло просто так і почало стріляти і вбило
  5. T

    кирлиця...

    так я і хотів на кирилиці зареєструватися
  6. T

    кирлиця...

    я значить хотів зарегати акк пограти нормально і я хотів зробити прізвище Тернопільский на УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ і мені пише треба зробити фамілію на кирилиці, а на Укр мова це не кирилиця це латинка по вашому? або її взагалі не існує? в крмп радмір - Hassle тоже немає Укр мови це ж я так розумію, що...